rezervace

Jmenuji se Jan Gustaw Jurkiewicz a organizuji dvoudenní výlet z Polska pro 25 osob. Rád bych věděl, zda bude možné zarezervovat místo pro 26 osob na 26 maja na ok. 17. 30? Rádi bychom si objednali 26 porcí, tj. bramborák plněný vepřovou směsí a saláta šopský, a dali si pivo.
Velmi bych ocenil odpověď.
Pozdravy
Jan Gustaw Jurkiewicz

Re: rezervace

Prominte, samozřejmě ne maj, ale kveten.

Nabídka revivalové hudby

Dobrý den,

hledáte hudební program na městskou či obecní slavnost, na festival, motosraz nebo třeba jen oslavu narozenin?
Zkuste si vybrat z nabídky ostravské kapely KABÁT revival RS, jejíchž členové se repertoáru Kabátu věnují již několik let a tak není problém zahrát kteroukoliv skladbu ve dvouhodinovém koncertu v plném nasázení a s tou nezbytnou a správnou dávkou rocku.
Doufám, že se co nejdříve uvidíme ,protože nás hudba baví a rádi za Vámi přijedeme.

Kontakt :
Honza "forďák" Kubík
email : fordak.a@seznam.cz
mobil : +420 603 443 96
kabát-revival-rs9.webnode.cz

Nabídka revivalové hudby

HEFRON

Ostravská rockově zábavová revivalová kapela, jejichž členové se tomuto repertoáru věnují již několik let a prezentovali se v různých kapelách a na různých pódiích v České republice i na Slovensku je zaměřená na zahraniční a českou rockovou scénu a na výběr rockových "pecek" 80 let, jako např. AC/DC, ACCEPT, BLACK SABBATH, DEEP PURPLE, JUDAS PRIEST, METALLICA, MOTORHEAD, OZZY OSBOURNE, CITRON, KABÁT, KATAPULT, OLYMPIC, TURBO, J.SCHELINGER, a pod..
Cílem je připomenout si atmosféru nejen letních večerů s živou hudbou spojenou s tancem a zábavou, které se konaly v osmdesátých letech snad každý víkend na hřištích, v hospodách a sálech.
Kapela je schopná Vám nabídnout celovečerní /čtyř až pěti hodinové/ vystoupení s přestávkami v plném nasazení a patřičnou dávkou té správné rockové a taneční energie.
Doufáme, že se co nejdříve uvidíme, protože nás hudba baví a proto rádi za Vámi přijedeme.


Kontakt :
Honza "forďák" Kubík
email : fordak.a@seznam.cz
mobil : +420 603 443 966
hefron.webnode.cz

Přidat nový příspěvek