Nabídka revivalové hudby

Dobrý den,

hledáte hudební program na městskou či obecní slavnost, na festival, motosraz nebo třeba jen oslavu narozenin?
Zkuste si vybrat z nabídky ostravské kapely KABÁT revival RS, jejíchž členové se repertoáru Kabátu věnují již několik let a tak není problém zahrát kteroukoliv skladbu ve dvouhodinovém koncertu v plném nasázení a s tou nezbytnou a správnou dávkou rocku.
Doufám, že se co nejdříve uvidíme ,protože nás hudba baví a rádi za Vámi přijedeme.

Kontakt :
Honza "forďák" Kubík
email : fordak.a@seznam.cz
mobil : +420 603 443 96
kabát-revival-rs9.webnode.cz

Nabídka revivalové hudby

HEFRON

Ostravská rockově zábavová revivalová kapela, jejichž členové se tomuto repertoáru věnují již několik let a prezentovali se v různých kapelách a na různých pódiích v České republice i na Slovensku je zaměřená na zahraniční a českou rockovou scénu a na výběr rockových "pecek" 80 let, jako např. AC/DC, ACCEPT, BLACK SABBATH, DEEP PURPLE, JUDAS PRIEST, METALLICA, MOTORHEAD, OZZY OSBOURNE, CITRON, KABÁT, KATAPULT, OLYMPIC, TURBO, J.SCHELINGER, a pod..
Cílem je připomenout si atmosféru nejen letních večerů s živou hudbou spojenou s tancem a zábavou, které se konaly v osmdesátých letech snad každý víkend na hřištích, v hospodách a sálech.
Kapela je schopná Vám nabídnout celovečerní /čtyř až pěti hodinové/ vystoupení s přestávkami v plném nasazení a patřičnou dávkou té správné rockové a taneční energie.
Doufáme, že se co nejdříve uvidíme, protože nás hudba baví a proto rádi za Vámi přijedeme.


Kontakt :
Honza "forďák" Kubík
email : fordak.a@seznam.cz
mobil : +420 603 443 966
hefron.webnode.cz

Přidat nový příspěvek